MBA Chances עמוד הביתHaas_business_school Booth_business_school Columbia_business_school Harvard_business_school INSEAD_business_school Kellogg_business_school London_business_school Sloan_business_school Stern_business_school Stanford_business_school Wharton_business_school
  הודעות חדשות הודעות חדשות הזנת RSS - ויזה בארה’’ב (ויזת F, ויזת J ועוד)
  שאלות ותשובות שאלות ותשובות  חיפוש בפורום   הירשם הירשם  היכנס היכנס

ויזה בארה’’ב (ויזת F, ויזת J ועוד)

כתוב תגובה כתוב תגובה עמוד  <1 161718
הודעה
  שיחה חיפוש שיחה חיפוש  אפשרויות שיחה אפשרויות שיחה
כותב
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט skydiver ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28 במרץ 2010 ב 13:45 skydiver  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

מצב: לא מחובר
נקודות: 29

To: All

All,

Two quick questions:

1) What are the disadvantages of Visa J vs. Visa F?

2) How much time the process takes?

חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט dvasht ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28 במרץ 2010 ב 15:42 dvasht  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 156
היי-
יש מלא אינפורמציה בנושא בפורום הזה אז תדפדף קצת לאחור ותמצא הרבה תשובות. באופן כללי (ישנם מספר הבדלים, רובם זניחים, אך כדאי לבדוק כל מקרה לגופו), אם אתה נשוי אז ויזת J עדיפה. אם אתה רווק אז ויזת F עדיפה. תהליך הוצאת הויזה לוקח מספר שבועות לאחר קבלת המסמכים הדרושים מהאוניברסיטה.
תומר

חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Yair ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28 באפריל 2010 ב 14:30 Yair  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 59

To: All, dvasht

שלום לכולם,

האם מישהו יודע במקרה אם יש יתרון כלשהו (או חסרון) בלרשום בטופס הראשוני לבקשת ויזה (AFCOE) בסעיף של "אזרחות" אזרחות של האיחוד האירופי (במקרה שלי גרמנית) על פני אזרחות ישראלית? האם זה בכלל משנה ויכול להקל בקבלת הויזה? ויותר חשוב - האם זה ישפיע בשלבים יותר מאוחרים (במהלך התואר ואחריו) שה-F-1 שאני אקבל יהיה רשום על אזרחות גרמנית לעומת ישראלית?

ניסיתי קצת לחפש אחורה בפורום ולא מצאתי משהו ממש קשור.

תודה מראש לעונים.

חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט PatsFan ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02 בספטמבר 2010 ב 22:31 PatsFan  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 49

To: Yair

שלום,

מישהו ממלומדי העניין יודע האם במקרה של חתונה אזרחית בחו"ל עדיין יש צורך להרשם במשרד הפנים עבור הראיון בשגרירות לצורך קבלת F-2, או שתעודת הנישואין (בצירוף אפוסטיל) הזרה מספיקה?
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט dvasht ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09 בספטמבר 2010 ב 14:22 dvasht  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 156

To: All, PatsFan

אין צורך להירשם במשרד הפנים. אם הנישואים היו בארה"ב אז אין בעיה בכלל- פשוט ללכת עם המסמכים לראיון (יכול להיות שיידרש אפוסטיל למקומות אחרים).
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט amit26 ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19 בדצמבר 2012 ב 20:51 amit26  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 5

To: All

שלום לכולם,

אומנם הנושא הזה רדום בשנים האחרונות אבל ניסיתי למצוא תשובה לשאלה הנוגעת בהבדלים בין ויזות F1 ו-J1 ולא מצאתי בשום מקום.
גם בעמודים הקודמים פה מדברים על ההבדלים בין שתי הויזות האלו רק בהקשר של כמות החודשים שאפשר לעבוד אחרי התואר (לפני שעוברים לאשרת עבודה מסוג H1B).
עם זאת, כשקראתי בכל מיני אתרים על ההבדלים, נתקלתי בעוד הבדל שנראה לי די קריטי. מוזר לי מאוד שלא מציינים את זה פה.
לפי מה שקראתי, על מנת לעבוד תחת חודשי העבודה שמקנה ה-J1 (מה שנקרא Academic training), חייבים לקבל אישור לכך כשהויזה עדיין בתוקף (לפני סוף הלימודים). זאת אומרת, שסטודנט תחת J1 מחוייב לסיים את התואר כשיש לו כבר הצעת עבודה, או שהוא ממש נדפק וחייב לחזור לארץ. עם זאת, קראתי שב-F1 זה לא חובה ואפשר לקבל את אישור העבודה גם אחרי סיום התואר. זאת אומרת ששם לסטודנט שנתקע בלי הצעת עבודה יש אפשרות להמשיך לחפש אחרי התואר.
זה נכון? ואם כן- זה לא הופך את ויזת J1 לממש ממש בעייתית?
עדיין, לסמוך בודאות על סיום התואר עם הצעת עבודה ביד נשמע לי קצת מפחיד....

תודה מראש על התשובות!
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Aaron ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19 בדצמבר 2012 ב 22:23 Aaron  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 171

To: amit26

נכון לזמן שבו הייתה לי ויזה כזו, האבחנה שלך נכונה. עם זאת, ההגדרה של "הצעת עבודה" היא גמישה, ולמעשה מספיק מכתב מכל מעסיק שהוא (כולל למשל מלכ"ר). לא פתרון מושלם, אבל בהחלט עוזר אם הגעת לסוף הלימודים ואתה עדיין ללא הצעה. אפשרות נוספת היא ללמוד קורס בודד במהלך סמסטר הקיץ שאחרי השנה השניה, כך שהסטטוס שלך ממשיך להיות 'סטודנט', ואתה יכול לקנות עוד זמן לחיפושים. בהצלחה.
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Meital ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13 באוקטובר 2015 ב 21:08 Meital  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group
מישהו יכול להמליץ לי בבקשה מה לעשות התקבלתי לחילופי סטודנטים בארהב
איזה ויזה עדיף לי לעשות f or j
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט benporat76 ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19 במאי 2016 ב 15:53 benporat76  הצג תפריט
Newbie
Newbie

נקודות: 2
אשמח גם אני לתשובה באותו עניין
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט benporat76 ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19 במאי 2016 ב 15:53 benporat76  הצג תפריט
Newbie
Newbie

נקודות: 2
תודה!!
חזרה לראש העמוד
 כתוב תגובה כתוב תגובה עמוד  <1 161718
  שתף שיחה   

תגובה מהירה
שם:

הודעה:
   לא ניתן לעקוב אחר קישורים מהפורום הזה
 אפשר קודי פורום
קוד אבטחה:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code  Refresh רענן תמונה