MBA Chances עמוד הביתHaas_business_school Booth_business_school Columbia_business_school Harvard_business_school INSEAD_business_school Kellogg_business_school London_business_school Sloan_business_school Stern_business_school Stanford_business_school Wharton_business_school
  הודעות חדשות הודעות חדשות הזנת RSS - ארכיון 2: שאל את ארינגו: תהליך הקבלה
  שאלות ותשובות שאלות ותשובות  חיפוש בפורום   הירשם הירשם  היכנס היכנס

השיחה נסגרהארכיון 2: שאל את ארינגו: תהליך הקבלה

כתוב תגובה כתוב תגובה עמוד  <1 121122123
הודעה
  שיחה חיפוש שיחה חיפוש  אפשרויות שיחה אפשרויות שיחה
כותב
קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02 בנובמבר 2006 ב 16:43 Assaf Wand  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

מצב: לא מחובר
נקודות: 208

To: yotambz

Hi Tom,

I am not Gilam, but will add my 2 cents. Overall, many schools increase the number of younger applicants in recent years, however, to be an attractive young candidate one should show stellar academic performance, and/or great potential in leadership/business - you should evaluate your position on these main criteria

Just my 2 cents

Assaf

חזרה לראש העמוד
קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02 בנובמבר 2006 ב 17:30 y.c  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 39

To: Assaf Wand, All

שלום לכל חברי הפורום היקרים

רציתי לשאול עד כמה ישנה חשיבות לניסיון תעסוקתי לאחר סיום הלימודים

וזאת לעומת ניסיון תעסוקתי בזמן תקופת הלימודים

בשנתי האחרונה ללימודים עבדתי במשרה מלאה, האם ניתן לציין ניסיון זה כחלק מניסיון העבודה שלי?

האם ישנה אפשרות להתקבל לאחת התובניות המובילות עם ניסיון של כשנת עבודה אחת לאחר התואר?

כמובן בנוסף לשרות הצבאי, ולעבודה במשרה מלאה בזמן הלימודים 

ירון

חזרה לראש העמוד
קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03 בנובמבר 2006 ב 16:51 ebty  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 6

To: Gilam

Hi,

Any one have any information about top MBA's in Australia?

חזרה לראש העמוד
קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03 בנובמבר 2006 ב 22:25 Guy k  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 19

To: All

שלום,

אני מעוניין לעשות קורס GMAT. יש כמה חברות - קידום, GMAX ועוד... 

האם מישהו יכול להמליץ לי על חברה הנחשבת איכותית ושבוגרי הקורס שלה הוציא ציונים טובים?

בתודה, גיא
חזרה לראש העמוד
קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05 בנובמבר 2006 ב 12:52 shimonh  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 177

To: ebty

I know a graduate of Australian's MBA who did his last semester in LBS (what helped him to find a job in London upon graduation).

If you are interested, send me your email and I will check with him.

חזרה לראש העמוד
קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05 בנובמבר 2006 ב 15:10 Gal Sivan  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 25

שלום גלעם,

הייתי רוצה לקבל את חוות דעתך  על הסיכויים שלי להתקבל לטופ-10 בארה"ב (דגש על ניו-יורק) ובאירופה. יש לי ביוגרפיה קצת מעניינת, עם צדדים חזקים וחלשים. קודם כל, אני בן 31.5 וידוע לי שזה לא בדיוק יתרון, אבל הסיבה בהמשך...

הנתונים שלי:

השכלה

תואר ראשון מאוניברסיטת בן-גוריון בהנדסת מערכות תקשורת. ציון סוף תואר 85. הייתי באחוזון ה-36, ואת השנה הראשונה התחלתי עם מילגה מלאה.

אני עכשו מתחיל להתכונן ל GMAT. בפסיכומטרי יש לי 732, ואני מעריך שאוציא מעל 700 ב GMAT.

תעסוקה

מתכנת באינטל (שנה) ולפני כן בודק תוכנה במשך כשנה וחצי בחברת סימנטק.

שונות

הסיבה לגילי המתקדם יחסית למועמדים אחרים היא שעד גיל 26 הייתי מוסיקאי מקצועי. ניגנתי בלהקה מפורסמת שמאוד הצליחה ומכרה הרבה תקליטים בארץ (תקליט פלטינה ושני זהב), הופיעה בכל הארועים הגדולים (צמח, ערד וכיו"ב), והיתה לא פעם להקת השנה. לאחר-מכן נסעתי לניו-יורק ולמדתי שם מוסיקה ב-New School for Social Research במשך כשנה (בעיקר למטרות ויזה) על חצי מילגה. זהו בית-הספר הכי טוב בעולם לג'אז ומוסיקה עכשוית כיום. לאחר מכן הוצאתי ויזת אמן שאיפשרה לי לעבוד שם, על סמך פרסומים והמון עיתונות שהיו לי מהארץ. לאחר כשנה וחצי של שהות בניו-יורק החלטתי לעשות הסבה מקצועית מפני שמתימטיקה ומחשבים תמיד היו קרובים לליבי גם כן, והרגשתי איזשהו מיצוי מהמוסיקה. זה היחה ב-2000. חזרתי לארץ ללמוד משום שהיו לי כאן לימודים בחינם.

צבא

הייתי נגן בלהקה צבאית. היה לנו סבב תקופתי שבו כל אחד היה "מפקד להקה" לכמה חודשים, אך זה היה בעיקר תפקיד רשמי ללא שום אחריות מהותית.

החולשה העיקרית שלי היא שאין לי שום נסיון ניהולי ושום ניסיון פיקודי.

מבחינת תרומה לקהילה תמיד התנדבתי לכל מיני דברים, עשיתי פר"ח בפנימיה מאוד קשה בבאר-שבע, לימדתי מוסיקה בבית השנטי, וכמובן הופעתי בהתנדבות באינספור מקומות.

עוד חולשה היא שאני מניח שאצטרך להסביר את המהפך הפתאומי הזה בקריירה.

האם אפשר לחלץ מכל זה משהו (פעם בהנחה של 700 ופעם בהנחה של 750 ב GMAT)?

תודה רבה,

עמית.

חזרה לראש העמוד
קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05 בנובמבר 2006 ב 23:35 gets  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 89

Gilam, thank you very much for the evaluation.

I would appreciate if you estimate my chances also at Chicago, Michigan, LBS and  CMU (I have checked the website of these programs and it seems that my stats are within their middle 80%, although at the lower end).
I probably would be able to get a recomendation of math proffessor at Northwestern (not a Kellogg proffesor) if I apply to Kellogg. What can be the added value of such recommendation and will it influence your estimation?

Regarding the time and money I would be able to spend about 2 hours a day on the apps during weekdays and 2-6 hours on weekends, I don't think  that this amount of hours will change next year, but of corse I would have more than 2 month to prepare the apps. I am not sure I will be able to visit programs this year, but do not cancel the possibility completely. Regarding the money, I am not sure what you have meant, but probably will use some sort of consultancy services. Would appreciate to talk to you by phone. Please send me your phone number to
ge_ts
@
yahoo.com

I think I can imrove my GMAT to 690-700, maybe 720-730.
My main concern is that if I apply and won't be admitted then at the end of march, after a four month break,  I will start preparing to retake GMAT almost from scratch, and that will leave me with the minimum time for writing an apps next year. The other concern is the recent trend for admiting younger applicants. What a role can play this one year age difference?

I also found out that at Cornell the January round is actualy 3rd round. What are the chances to be admitted at Johnson's 3rd round compared to those of 1st and 2nd?

Thank you in advance.
gets

חזרה לראש העמוד
קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06 בנובמבר 2006 ב 16:51 Assaf Wand  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 208

To: ebty

I did an exchange semester (escaping winter in the US) in AGSM (Australian Graduate School of Management), which is considered to be the best Australian school

The school is a merger of University of Syndey and University of New South Wales business schools and is located in Syndey.

Overall, it is a nice school, but is not on par with the top American schools, way less options of classes and the level of the student body and classes in so-so (although there are some amazing students as well). the overall feel is very casual and friendly, classes are ~ 120 students. Recruiting is not so good and one should really push him/her self to get the job that is right for him.

would be happy to answer more if needed

Assaf (university of Chicago)

חזרה לראש העמוד
 כתוב תגובה כתוב תגובה עמוד  <1 121122123
  שתף שיחה   

הרשאות פורום  הצג תפריט

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

העמוד הזה נוצר ב .125 שניות.