MBA Chances עמוד הביתHaas_business_school Booth_business_school Columbia_business_school Harvard_business_school INSEAD_business_school Kellogg_business_school London_business_school Sloan_business_school Stern_business_school Stanford_business_school Wharton_business_school
  הודעות חדשות הודעות חדשות הזנת RSS - Ross-Michigan
  שאלות ותשובות שאלות ותשובות  חיפוש בפורום   הירשם הירשם  היכנס היכנס

Ross-Michigan

כתוב תגובה כתוב תגובה עמוד  <1 131415
הודעה
  שיחה חיפוש שיחה חיפוש  אפשרויות שיחה אפשרויות שיחה
כותב
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט omerutah ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27 בדצמבר 2010 ב 04:16 omerutah  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

מצב: לא מחובר
נקודות: 57

To: All

Dear Ross MBA Prospective Student: The Israeli students at Ross will be holding an informal meeting in Joya, 9 Shenkar Street Hertzelia Pituach, on Friday December 31st from 12pm to 2pm. It would be a great opportunity for you to get to know us better and chat with us about the Ross MBA experience and life in Ann Arbor. Please email Eyal at eyalits@umich.edu to let us know that you intend to come.
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט OK ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18 בינואר 2011 ב 05:25 OK  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 51

To: omerutah

שלום לכולם.

קיבלתי הלילה הזמנה לראיון מ- Ross ואני די מתלהב.

למה לצפות? יש בוגרים מראיינים בארץ? האם הם מראיינים בעברית או באנגלית?

כל אינפורמציה תתקבל בברכה.
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט omerutah ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18 בינואר 2011 ב 05:33 omerutah  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

To: LLMBA

הי LLMBA,

ברכות על ההזמנה לראיון. יש מספר בוגרים ישראלים ובמידה והם פנויים הם יראיינו אותך. אם לא, ועדת הקבלה תארגן לך ראיון בסקייפ עם נציג ממשרד האדמישן או עם סטודנט שנה שנייה שמתפקד כמראיין. בכל מקרה הראיונות הם באנגלית.

עומר (סטודנט שנה שנייה)
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט OK ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18 בינואר 2011 ב 05:57 OK  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 51

To: omerutah

הי עומר, המון תודה על התשובה המדהימה במהירותה.

עד כמה הזימון לראיון הוא סימן טוב?

אם אני מבין נכון, רוס בונה נוכחות ישראלית חזקה בשנים האחרונות - אז אולי התחרות ה"פנימית" בין הישראלים היא לא כ"כ מטורפת, ואם לא אעשה ממש שטויות בראיון - אני בפנים? הזימון גם הגיע נורא מהר - תוך פחות משבועיים מאז ההגשה - בזמן שהתוכניות האחרות אפילו לא אישרו שהאפליקציה מוכנה לבחינה של הוועדה - או שאני מחפש סימנים באוב?

למקרה שהחלום יתגשם, יש דרך ליצור איתך קשר, או שיש מקום שבו כבר תיארת את החוויות שלך - בתור סטודנט בשנה שנייה, נורא מסקרן אותי לדעת איך היה למצוא התמחות בקיץ, וכדומה?

אני בן 30+, עם רקע מעניין אומנם, אבל יותר מבוגר מהממוצע הרגיל. הבנתי שרוס מאוד ידידותיים גם בקטע הזה, וגם חזקים במיוחד בסיוע ל- placement אחרי התואר, שזה בעיניי ה-דבר החשוב באמת.

תודה רבה על התשובה שוב,
ובהצלחה ענקית גם לך עם סיום הלימודים.
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט omerutah ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18 בינואר 2011 ב 07:45 omerutah  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

To: LLMBA

לצערי, אני לא יכול להגיד שהזמנה לראיון מבטיחה משהו. יש הרבה מאד ישראלים שמגישים למישיגן (אנחנו 15 בשנה שנייה ו-9 בשנה ראשונה) ובדר"כ האדמישנס מזמינים די הרבה אנשים לראיון ונותנים הצעה לבערך 40-50% מהם (בכלליות, לא רק ישראלים). השנה הבנתי שהם הקטינו את מספר הראיונות ככה שהזמנה לראיון היא אינדיקציה טובה יותר אבל כאמור זה לא מבטיח כלום והתחרות היא לא בהכרח פנימית כי אין לבית הספר מכסה של ישראלים, הם רוצים לקחת מי שטוב - אם זה 20 ישראלים או 5.

בכל מקרה, בית הספר לא דואג להתמחות פר סיי (אף בית ספר לא עושה את זה) - מעסיקים באים לבתי הספר הגדולים כדי לחפש סטודנטים ועד שהם באים יש תהליך ארוך של שמוזינג ונטוורקינג. מה שכן, כל החברות הגדולות (וגם הרבה קטנות) מגייסות אצלנו ובמספרים מאד יפים ככה שמהבחינה הזו יש הרבה אפשרויות

אתה יכול ליצור איתי קשר ב
ocygler@umich.edu

עומר
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Hadar ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25 ביוני 2011 ב 18:47 Hadar  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 6

הי,

אני נמצאת בשלב של בחירת בתי ספר ורוס הוא אחד המובילים מבחינתי. אני אשמח אשמח לדבר עם סטודנטים כדי לקבל את הזוית האישית של חווית הלימודים בתוכנית ובבית הספר בכלל.

תודה

הדר
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט omerutah ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14 באוגוסט 2011 ב 07:59 omerutah  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

To: Hadar

Hi Hadar,

My name is Omer Cygler and I'm a 2011 Ross graduate. Not sure if anyone replied to your thread but in case you're still interested I'll be happy to chat with you about my experience at Ross and answer your questions

Good luck,
Omer
omerutah14@gmail.com
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Schweb25 ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16 באוגוסט 2012 ב 12:54 Schweb25  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 11

אהלן,

אני התחלתי את תהליך האפליקשיין לכמה בתי ספר בינהם ROSS ואשמח לדבר עם סטודנטים כיום או בוגרים לגבי התוכנית, בית הספר, חויות מהתוכנית וכו'

תודה מראש!!
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט roy99r ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12 במאי 2013 ב 11:59 roy99r  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 9

ב-20/5 יתקיים מפגש של Ross בתל אביב.

במפגש יהיו נוכחים סטודנטים, בוגרים וכאלו שמתחילים ללמוד בקרוב (כמוני ).

מארגן המפגש הוא אריאל, סטודנט שנה שנייה, arilevi@umich.edu 

נשמח לראותכם ולתת תובנות והארות כל אחד מנקודת הזמן שלו..

http://www.bus.umich.edu/Conferences/Tel-Aviv-Reception/Register.aspx?k=

חזרה לראש העמוד
 כתוב תגובה כתוב תגובה עמוד  <1 131415
  שתף שיחה   

תגובה מהירה
שם:

הודעה:
   לא ניתן לעקוב אחר קישורים מהפורום הזה
 אפשר קודי פורום
קוד אבטחה:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code  Refresh רענן תמונה