MBA Chances עמוד הביתHaas_business_school Booth_business_school Columbia_business_school Harvard_business_school INSEAD_business_school Kellogg_business_school London_business_school Sloan_business_school Stern_business_school Stanford_business_school Wharton_business_school
  הודעות חדשות הודעות חדשות הזנת RSS - לחברים בלבד
  שאלות ותשובות שאלות ותשובות  חיפוש בפורום   הירשם הירשם  היכנס היכנס

לחברים בלבד

כתוב תגובה כתוב תגובה עמוד  <1 210211212213214 216>
הודעה
  שיחה חיפוש שיחה חיפוש  אפשרויות שיחה אפשרויות שיחה
כותב
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט zivkal ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16 באוקטובר 2012 ב 11:49 zivkal  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

מצב: לא מחובר
נקודות: 4

To: All

שלום לכולם,

התראיינתי לקולומביה לפני 5 ימים וקיבלתי הודעה שהכניסו אותי לרשימת המתנה.
בת זוגי מתראיינת לקולומביה היום, הם מודעים לעובדה שאנחנו זוג.
אני תוהה, האם הכנסתי לרשימת ההמתנה יכולה לנבוע מהעובדה שהם מחכים להשלמת המועמדות שלה? כהתגוננות מהברזה שלי אם היא במקרה לא מתקבלת?
מצד שני יש לי ממוצע תואר ראשון נמוך (75) אך החולשה היחידה הזו בפרופיל שלי מוסברת על ידי עבודה במשרה מלאה תוך כדי וציון GMAT יחסית טוב (710)

מה אתם אומרים ?
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט dgutt ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16 באוקטובר 2012 ב 15:51 dgutt  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 3

To: zivkal

היי, אני לא יודעת לענות על השאלות שלך, אבל אשמח לשמוע איך היה הראיון ומה שאלו אותך.. ובכלל על התהליך עצמו בקולומביה..
תודה
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט talmano ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16 באוקטובר 2012 ב 18:08 talmano  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 1
שלום לכולם! הצטרפתי לפורום לאחרונה והבנתי שצריך לספר קצת על עצמי, אז קודם כל כמה דברים כלליים:
בן 28 גר בתל אביב. בוגר תואר ראשון במנהל עסקים מהבינתחומי הרצליה. עובד בשוק ההון. מעוניין להתקבל ללימודי MBA בארה"ב.

עובד בבית השקעות בתפקיד מנהל חדר מסחר

בוגר הבינתחומי ממוצע 92

טרם עשיתי מעוניין לקבל מידע על קורסים או מורים פרטיים

קצין בחיל אוויר

שלב ראשוני בלבד

לשאול שאלות ולשתף אחרים.

אז בהצלחה לכולם,

talmano
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט anni123 ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20 באוקטובר 2012 ב 09:43 anni123  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

שלום לכולם! הצטרפתי לפורום לאחרונה והבנתי שצריך לספר קצת על עצמי, אז קודם כל כמה דברים כלליים:
29, גבעתיים, מעוניין להתקבל להרוארד או סטנפורד

מועסק בשירות כוחות הביטחון

למדת הנדסת חומרים ופיסיקה בטכניון. בוגר 2006.

GMAT 710

עתודאי

הגשתי לבתי הספר כבר.

אודה למי מהחברים הותיקים שיוכל ללחוץ reply ולענות לי:

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום לפחות 20 הודעות בשנה הקרובה
או: מבחינת השתתפות בפורום - אני בד"כ מאלה שרק מסתכלים על הודעות של אחרים.

אז בהצלחה לכולם,

anni123
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט eliavh2 ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08 בנובמבר 2012 ב 18:31 eliavh2  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 5
כאן אפשר לדבר על גילך, מקום מגורים, תוכניות, תחביבים, רקע שלך
טוב נתחיל בזה שאני בן 21 וחצי ואני גר באשקלון.
תוכניות:כרגע אני חייל אז תוכניות זה בעצם מה שיש לי כעט.אני לקראת שיחרור ומתכנן ללמוד כלכלה וחשבונאות והתחום של השקעות מושך אותי ונראה לי שיעניין אותי.ובין הלימודים לצבא לגור בצרפת 5/4 חודש
נולדתי בצרפת בגיל5 עליתי לארץ ובאשקלון עשיתי יסודי ותיכון ומשם הלכתי ללמוד בישיבה.חצי שנה לפני הצבא ולאחר מכן התגייסתי לגבעתי

כיום אני עדיין משרת בצה״ל בגבעתי בתור לוחם.התחלתי את שירותי כלוחם עם מקלע(נגב) ולאחר מכן יצאתי לקורס מפקדי כיתות סיימתי את הקורס וקיבלתי כיתה של 8 חיילים בגדוד במשך 8 חודשים .לאחר מכן נשלחתי לחודש וחצי למחוה אלון לפקד על 12 טירונים שבאים מאוכלוסיה מיוחדת ומיועדים לשירות קרבי.לאחר מכן פיקדתי על עוד 8 חיילים במשך חצי שנה.אחרי שתיפקדתי הרבה זמן כמ״כ תיפקדתי כחודש בתור רס״פ שיותר קשור לקטע הלוגיסטי והמשמעתי בפלוגה והייתי אחראי על העברת קוים.ולקראת סוף השיחרור נהייתי קשר מ״פ.

למדתי בתיכון דתי הייתי תלמיד מצטיין ובין התיכון לצבא עשיתי פסיכומטרי וקיבלתי 711 150 בכמותי

ציון ה- GMAT שלי:    / עוד לא עשיתי GMAT, עושה בחודש... / עושה כרגע קורס GMAT ב... / לומד לבד...

כיום אני עדיין משרת בצה״ל בגבעתי בתור לוחם.התחלתי את שירותי כלוחם עם מקלע(נגב) ולאחר מכן יצאתי לקורס מפקדי כיתות סיימתי את הקורס וקיבלתי כיתה של 8 חיילים בגדוד במשך 8 חודשים .לאחר מכן נשלחתי לחודש וחצי למחוה אלון לפקד על 12 טירונים שבאים מאוכלוסיה מיוחדת ומיועדים לשירות קרבי.לאחר מכן פיקדתי על עוד 8 חיילים במשך חצי שנה.אחרי שתיפקדתי הרבה זמן כמ״כ תיפקדתי כחודש בתור רס״פ שיותר קשור לקטע הלוגיסטי והמשמעתי בפלוגה והייתי אחראי על העברת קוים.ולקראת סוף השיחרור נהייתי קשר מ״פ.

בשלב זה אני רק מתעניין באפשרות של MBA בחו"ל

שלום קוראים לי אליאב,

הבנתי לפי הפורום שהאוניברסיטאות מעדיפות מישהו בעל תואר כלכלה וחשבונאות ומנהל עסקים בהצטיינות מאשר מישהו בעל שתי תארים כלכלה וחשבונאות ומשפטים ב4 שנים ללא הצטיינות.בחרתי את התארים האלה כי אלה התארים שאני מתלבט ללמוד.ונאמר ואני עושה שתי תארים של חשבונאות ומשפטים ואני מתמקד בכלכלה וחשבונאות ומסיים בהצטיינות אבל את המשפטים אני עושה רק בשביל להבין את התחום ומסיים בממוצע נמוך(התחום של הכלכלה זה מה שמעניין אותי) איך יראו את זה באוניברסיטאות???

והאם יש דברים שאתם ממליצים לי שאעשה כדי לשפר את סיכויי

באתי לשאול בעיקר על התוכניות וגם לקבל מהניסיון שיש כאן לרוב האנשים לעומתי

אז בהצלחה לכולם,

eliavh2
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט eliavh2 ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09 בנובמבר 2012 ב 08:34 eliavh2  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 5
עידכנתי את כרטיס החבר שלי. הכרטיס המעודכן:

בשלב זה אני רק מתעניין באפשרות של MBA בחו"ל

כאן אפשר לדבר על גילך, מקום מגורים, תוכניות, תחביבים, רקע שלך טוב נתחיל בזה שאני בן 21 וחצי ואני גר באשקלון. תוכניות:כרגע אני חייל אז תוכניות זה בעצם מה שיש לי כעט.אני לקראת שיחרור ומתכנן ללמוד כלכלה וחשבונאות והתחום של השקעות מושך אותי ונראה לי שיעניין אותי.ובין הלימודים לצבא לגור בצרפת 5/4 חודש נולדתי בצרפת בגיל5 עליתי לארץ ובאשקלון עשיתי יסודי ותיכון ומשם הלכתי ללמוד בישיבה.חצי שנה לפני הצבא ולאחר מכן התגייסתי לגבעתי

באתי לשאול בעיקר על התוכניות וגם לקבל מהניסיון שיש כאן לרוב האנשים לעומתי

למדתי בתיכון דתי הייתי תלמיד מצטיין ובין התיכון לצבא עשיתי פסיכומטרי וקיבלתי 711 150 בכמותי

עוד לא עשיתי

שלום , קוראים לי אליאב ואני בן 21 וחצי כרגע אני בצבא ועוד מעט משתחרר .אני מתכנן להתחיל ללמוד בשנה הקרובה.הבנתי על פי הפורום שעדיף לבחור תואר אחד כלומר כלכלה וחשבונאות ולהצטיין מאשר שני תארים כלכלה וחשבונאות ומשפטים בציון סביר אז איך זה יראה לאוניברסיטאות לתואר mba אם אני אשקיע בחשבונאות ואצא מצטיין ואילו במשפטים אני רק אנסה להשיג ציונים עוברים כדי להשיג את שני התארים(אני לא מתכוון להתעסק במשפטים בעתיד אני לומד זאת כדי לשלוט יותר בעניינים ביוקרטיים וזה נחשב יותר) מה אתם אומרים על זה והאם זה אפשרי ??

בהצלחה לכולם,

eliavh2
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Mati1119 ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10 בנובמבר 2012 ב 10:06 Mati1119  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 7
כאן אפשר לדבר על גילך, מקום מגורים, תוכניות, תחביבים, רקע שלך
אני בן 30, גר בתל אביב עם בת זוגתי.

בשנים האחרונות אני עובד בחברת 888 שעוסקת בהימורים באינטרנט.
זוהי חברה ציבורית אשר נסחרת בבורסת לונדון (LSE) ואינה פעילה בארץ.

סיימתי תואר ראשון במשפטים (LL.B) במרכז הבינתחומי.
בנוסף סיימתי תואר ראשון (B.A) במנהל עסקים במרכז הבינתחומי בהתמחות מקרקעין.

ממוצע משוקלל לשני התארים: 84

עשיתי קורס GMAT בקידום בכיתת 700, לא ממש מרוצה מהקורס, בדיעבד לא הייתי עושה אותו. ציון המבחן הראשון הוא 650 ואני מתכנן לגשת שוב בחודש הקרוב

שירתתי בחיל המודיעין בתפקיד קרבי במשך שלוש שנים

אני מתכונן לפנות לתוכניות ה-MBA של בתי הספר המובילים באירופה: LBS, IMD, Insead. כמו כן כנראה אגיש גם לקולומביה ו-NYU.

מהן אפשרויות התעסוקה בשאר אירופה לבוגרי IMD בתחום ה-Finance. קיים רושם שזהו מוסד מדהים למי שמתכנן להישאר לעובד בשווייץ, אך פחות רלוונטי ללונדון ועוד פחות מזה לארה"ב.

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום לפחות 20 הודעות בחודשים הקרובים

אז בהצלחה לכולם, תהיו בריאים,

Mati1119
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט mickeyme ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20 בנובמבר 2012 ב 19:46 mickeyme  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 14
שלום אני מיקי ואני סטודנט שנה ג' לכלכלה וניהול בת"א.
מקווה ללמוד MBA באחד מהמקומות הגבוהים ביותר.

היום אני עובד ב 3/4 משרה.
עוזר מחקר, מתאם מחקר וכו'

לומד כלכלה וניהול באניברסיטת ת"א שנה אחרונה

עוד לא עשיתי

חיל האוויר

לפני תהליך הקבלה שם דגש על ציונים טובים ומתכונן לקראת הGMAT

פרשמתי כבר כמה שאלות אודה לכם על עזרתכם בנושאעם השונים.

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום לפחות 20 הודעות בשנה הקרובה
לשאול ולענות אם אוכל כמובן

אז בהצלחה לכולם,

mickeyme
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט shemesh ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24 בנובמבר 2012 ב 19:25 shemesh  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 22
כרטיס החבר עודכן

* לצפיה בכרטיס של חבר, לחץ על שם החבר שבכותרת ההודעה

* עדכן את כרטיס החבר שלך ע"י לחיצת edit profile בראש העמוד
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט ItaiRikovtich ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02 בדצמבר 2012 ב 09:57 ItaiRikovtich  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

אני בן 33 מגבעתיים, מגיש לתכניות MBA בארה"ב בסיבוב שני על מנת להתקבל בספטמבר 2013.
אני סקיפר מוסמך ומפליג בסופי שבוע על סירות מפרש

היום אני עובד בסטארט אפ המפתח ומייצר מיכשור רפואי מתקדם בתפקיד סמנכ"ל תפעול
מתעסק בהעברה לייצור בישראל ובסין, ניהול שרשרת האספקה, ניהול הפרוייקטים, וניהול התקציב ותכניות העבודה
בעב עבדתי בסן דיסק במשך 4 שנים, במהלכן שנתיים ברילוקישן בסין כמנהל פעילות ייצור ולאחר מכן קודמתי למנהל מחלקה של העברה מפיתוח לייצור בישראל

למדתי תואר ראשון בכלכלה ומנע"ס בבן גוריון סיימתי בממוצע 84. בוגר תואר שני למנהלים מבר אילן בניהול התפעול ממוצע 89.

ציון ה- GMAT שלי: 650 (שוקל לעשות שוב בינואר)

בצבא הייתי בחיל הים שייטת 13 בתפקיד לוחם.

אני מתכונן לפנות לתוכניות ה-MBA של TUCK / Duke / Ross / Kellogg
והגשתי בקשות לתוכניות ה-MBA של Haas

אודה למי מהחברים הותיקים שיוכל ללחוץ reply ולענות לי על אופי הלימודים והבי"ס בTuck.

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום לפחות 20 הודעות בחצי שנה הקרובה

אז בהצלחה לכולם,

ItaiRikovtich
חזרה לראש העמוד
 כתוב תגובה כתוב תגובה עמוד  <1 210211212213214 216>
  שתף שיחה   

הרשאות פורום  הצג תפריט

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

העמוד הזה נוצר ב .188 שניות.