MBA Chances עמוד הביתHaas_business_school Booth_business_school Columbia_business_school Harvard_business_school INSEAD_business_school Kellogg_business_school London_business_school Sloan_business_school Stern_business_school Stanford_business_school Wharton_business_school
  הודעות חדשות הודעות חדשות הזנת RSS - ביקרת בקמפוס? אנא עדכן
  שאלות ותשובות שאלות ותשובות  חיפוש בפורום   הירשם הירשם  היכנס היכנס

ביקרת בקמפוס? אנא עדכן

כתוב תגובה כתוב תגובה עמוד  <1 202122
הודעה
  שיחה חיפוש שיחה חיפוש  אפשרויות שיחה אפשרויות שיחה
כותב
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט PatsFan ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21 ביולי 2011 ב 08:05 PatsFan  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

מצב: לא מחובר
נקודות: 49

To: IdoSh

Thursdays would be best in Columbia if you want to join our happy hour, otherwise I would choose a day in which a class you specifically wish to sit in is in session. I would also highly recommend registering through our student host program (and send me an email after you register and I will arrange to be your host). If you wish to get more advise on planning a visit you are welcomed to be in touch
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט mastermind ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02 בספטמבר 2012 ב 19:11 mastermind  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 10

To: All

אהלן,

מישהו נסע לבקר בקמפוס לאחרונה ויכול לחלוק את רשמיו?

האם יש בתי ספר בהם יש יתרון משמעותי למועמדים שביקרו בקמפוס לעומת אלה שלא ביקרו? בקטע של הוכחת רצינות ומחויבות...

תודה מראש למגיבים!

חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט shmirill ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24 בספטמבר 2012 ב 17:37 shmirill  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 11

שלום לכולם
שמי קיריל ואני כרגע נמצא בארה''ב וחלק מהביקור שלי אני מקדישל ביקורים בכמה אוניברסיטאות.
ב29 לחודש אני הולך להשתתף בSUPER SATURDAY בEMORY ורציתי לשאול אם מישהו פה סטודנט שמה או יכול לקשר אותי לאחד.
וב 1 לאוקטובר אני אהיה UNC Chapel Hill, וכמובן גם פה אני אשמח להיפגש עם מישהו, עדיפות לשנה ראשונה,כי אני כבר נפגש עם מישהו משנה שניה.
תודה מראש.
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט epony ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03 באוקטובר 2012 ב 09:43 epony  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 940

To: shmirill

איך היה?
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Mati1119 ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07 בינואר 2013 ב 11:16 Mati1119  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 7

אהלן,
רציתי לספר על ביקור בקמפוס של LBS.
הביקור התקיים בתאריך ה-21/12/2012. ביקרתי בלונדון לצרכי עבודה ולא נסעתי במיוחד עבור הביקור. LBS מקיימים פעמיים בשבוע Drop-in Session, בו נפגשים עם סטודנט ורכז מוועדת הקבלה אשר מעבירים מצגת גנרית על ביה"ס, עונים לשאלות ומדריכים ביקור בקמפוס. מכיוון שהביקור שלי התקיים כמה ימים לפני חג המולד, לא היו סטודנטים בקמפוס כלל.

אז ככה, המצגת והתשובות לשאלות נותנות הרגשה די "ממלכתית". לא תקבלו שם שום מידע חדש שלא קיים באתר, או בפגישה ש-LBS מקיימים בארץ עם בוגרים של התוכנית פעמיים בשנה (אני חושב שזו אותה מצגת). בכדי להשיג מידע איכותי תצטרכו לשוחח עם בוגרים או עם חברות יעוץ.
הסיור היה נחמד, קמפוס מיוחד אשר משקיף על אחד הפארקים היפים בלונדון. קמפוס של אחת האוניברסיטאות הנחשבות בעולם שממוקם במרכז לונדון לא סביר שיהיה פחות ממרשים.
עם זאת, יש סרטוני וידאו באתר שמציגים את החלקים השונים של בי"ס, עושים עבודה לא פחות טובה. מכיוון שלא היו סטונדטים אי-אפשר היה להרגיש את האווירה בבי"ס, ייתכן שזה מה שהפך את הסיור לקצת עבש.

לגבי חשיבות הסיור בשקלול סיכויי הקבלה, התשובה הרשמית היא שאין לו משמעות. מצד שני הם שואלים על זה בפירוש בטופס האפליקיישן באינטרנט, אז כנראה יש לזה חשיבות כלשהי, אפילו אם מזערית. כנ"ל לגבי הגעה לפגישת היכרות עם הבוגרים בארץ (ממש נדרש לפרט עם מי מהבוגרים נפגשת).

סה"כ חוויה חיובית, לא יותר. בטוח לא חובה, לא מבחינת המידע שמועבר ולא מבחינת מה שרואים שם (אני מעריך שזה לא המצב עם קמפוסים נידחים יותר, בהם אתה רוצה לראות את הכפר/עיירה בה תגור, קהילה וכיו"ב).

אשמח לענות על שאלות בנושא,
מתי
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Mati1119 ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07 בינואר 2013 ב 12:35 Mati1119  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 7

אהלן שוב,
לפני כחודשיים ביקרתי בניו-יורק במסגרת העבודה ומצאתי זמן לבקר ב-NYU.
לא הגעתי עם ציפיות גבוהות, NYU מבחינתי היה סוג של Fall Back, למקרה שלא אצליח להתקבל לאחת מהתוכניות האירופאיות.

הסיור סטנדרטי מבחינת מבנה אבל מושקע יחסית. מצגת קצרה וסיור מקיף בבי"ס. לעומת Columbia (או בי"ס שונים), אין פה "חווית קמפוס" כלל. NYU ממקום בלב הסוהו של ניו-יורק, ובגדול כל האוניברסיטה היא בלוק המורכב מכמה בניינים. בי"ס למנע"ס הוא בניין שלם מתוכם. שווה לראות, לא בטוח שזה יתאים למי שמחפש קהילה.

כאמור, הסיור היה מושקע. שני סטודנטים אשר נראה שנבחרו בקפידה (דיברו יפה ושלטו בחומר), ובאו מרקע שונה לחלוטין סיפרו על כל ספקטרום החוויות שלהם מהלימודים.
באופן אישי פחות התחברתי למקום. ממוצע הגילאים נמוך יחסית ובראי זה מסופרות החוויות של הסטונדטים (ז"א מסיבות וברים לרוב).

אם אתם באזור בהחלט שווה את השעתיים.

מתי
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Avi ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09 בספטמבר 2013 ב 08:39 Avi  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 41

שלום לכולם,
מישהו עשה השנה נסיעה לאחת האוניברסיטאות? האם זה מומלץ והאם יש צורך לתאם זאת מראש מול האוניברסיטה (כדי שיכניסו אותי או כדי שועדת הקבלה תדע שביקרתי)?
האם מומלץ לערוך את הביקור לפני כתיבת האפליקיישן, או שעדיף לחכות לזימון לראיון ואז לקפוץ להתראיין פנים אל פנים?

חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Gilad D ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07 בספטמבר 2014 ב 11:04 Gilad D  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 1102
לכל מי ששוקל ביקור בקמפוס:
הרוורד פרסמו את לו"ז הביקורים והסיורים בקמפוס בספטמבר: 
גם בשיקגו מציעים למועמדים לבקר בקמפוס ולהיפגש עם סטודנטים:
גם בסטנפורד מציעים למועמדים לבקר ואף להיכנס לשיעורים:

נערך על-ידי aringoadmin - 07 בספטמבר 2014 ב 11:05
חזרה לראש העמוד
 כתוב תגובה כתוב תגובה עמוד  <1 202122
  שתף שיחה   

תגובה מהירה
שם:

הודעה:
   לא ניתן לעקוב אחר קישורים מהפורום הזה
 אפשר קודי פורום
קוד אבטחה:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code  Refresh רענן תמונה