MBA Chances עמוד הביתHaas_business_school Booth_business_school Columbia_business_school Harvard_business_school INSEAD_business_school Kellogg_business_school London_business_school Sloan_business_school Stern_business_school Stanford_business_school Wharton_business_school
  הודעות חדשות הודעות חדשות הזנת RSS - זומנת לראיון? אנא עדכן
  שאלות ותשובות שאלות ותשובות  חיפוש בפורום   הירשם הירשם  היכנס היכנס

זומנת לראיון? אנא עדכן

כתוב תגובה כתוב תגובה עמוד  123 63>
הודעה
  שיחה חיפוש שיחה חיפוש  אפשרויות שיחה אפשרויות שיחה
כותב
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Malinger ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו שיחה: זומנת לראיון? אנא עדכן
    פורסם: 21 בנובמבר 2006 ב 21:31
Malinger  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

מצב: לא מחובר
נקודות: 24

To: idangeva

Hi Idan,

Finally after much nail biting I received the happy e-mail inviting me for an HBS interview with an alum.

Would you like to practice for the interviews together? (any other people who got the HBS invite and would like to practice?)

Drop me a line at eyalmalinger Sthrudel gmail

Eyal

חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Limch ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22 בנובמבר 2006 ב 00:54 Limch  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 346

To: JoeCool

קבלו, תשובה לעניין + תשובה צינית א-לה-סנדי. דיברתי עם עוד כמה מביני עניין כולל יועצים למיניהם בתחום שאמרו שזה לא משנה ושבד"כ כשיש דברים שמעניין את הוועדה לדעת יותר ספציפית הם עושים את הראיון (כי הם פחות סומכים על הבוגרים בקטע של החפירה בנקודות ספציפיות), שזה די עולה בקנה אחד עם מה שסנדי אמר (משפט אחרון שלו). אז או שהם לא הבינו כלום מהאפליקיישן שלי או שהם פשוט מתים לדבר איתי בעצמם 

My guess is, no dif. It could be chance, or related to location, etc. etc.

You might call HBS and see if you can see alum too, that might work, tell them you got weak arms and cannot hold up phone for 30 minutes :-)

write back and tell me how inter. went, and what they asked, that is one way to see if there was anything an alum could not handle.

good luck

sk

=======================

Dear Sandy,

I'm an Israeli applicant and got my HBS phone interview invite a few days ago. I know of another Israeli who got an alum interview here in Israel. Can you make anything of it? any reason why one applicant would get phone int while the other gets alum's? Is it good? is it bad? am I just stressing over nothing? Please help this insane girl go to sleep!!! :)

חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Limch ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22 בנובמבר 2006 ב 00:55 Limch  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

ולגבי התמונה - זה מהפוסטרים הישנים של הפרסומות למשקאות שהיו פעם. אני מתה על הדברים האלה. יש לי אותה ב-live בבית ובמשרד. כל אחד והשריטות שלו :)
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט anatshi ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22 בנובמבר 2006 ב 08:01 anatshi  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 47

To: Limch

גם בשנה שעברה חלק מהאנשים קיבלו זימון עם בוגר וחלק קיבלו ראיון טלפוני (כמוני). הסיבה היא כנראה מיעוט של בוגרים שמראיינים (בשנה שעברה היה ידוע לי על אחד)

כך שזה נראה לי ענין לוגיסטי לחלוטין ונראה לי שממש אין לך מה לדאוג.

אני אגב המרתי בסוף את הראיון הטלפוני בראיון באוניברסיטה

בהצלחה!

חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט YFEFFER ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22 בנובמבר 2006 ב 11:42 YFEFFER  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 35

סליחה על הבורות <-: אבל מה זה BW board?

ראיתי כאן הרבה הודעות שניתן לבדוק שם את המצב הכללי של זימון לראיונות.

תודה

חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט JoeCool ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22 בנובמבר 2006 ב 12:10 JoeCool  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 289

Limor,

Thanks for posting Sandy's response. I think it makes sense since HBS must interview everybody before acceptance, that the more ineteresting/complicated/intriguing applicants are interviewed by the adcom themselves so they can really address a specific issue that got them interested in your application. I am sure you received a phone interview for only positive reasons.

In general I personally think that an interview with and adcom is better as it is not biased by an alumn's personal impression of you vs. him. What I mean is, please remember this is just a very superficial example, that if he doesn't like your shirt, he might say - hey we don't like people who wear those kind of shirts as HBS graduates. Again, I repeat, this is just a very general and bad example. I hope the idea gets across. An adcom, since this is there job, should be more able to overlook such things.

Regarding your icon - I also like the old Coke posters  (my wife says I am a Coke addict), and have a couple myself. The pic was too small to make out on the board.

YFEFFER - BW is the BusinessWeek forum which is dedicated to MBA aplicants. students and alumni. There is a lot of useful information on the board and a few lifers, like Sandy, who have seen it all and can really help explain some of the less known processes of the adcoms. BTW, it is majorly a source of more pressure for those of us still waiting for an interview invite.

Good luck to us all,

AZ

חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Limch ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22 בנובמבר 2006 ב 18:19 Limch  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

To: All

קיבלתי הזמנה לראיון מאינסאד!!!

זהו, מצב הראיונות שלי עומד על 4 מתוך 4, עכשיו נשאר עוד לעשות שלושה מהם, ולהתקבל לאחד מהם (יש לי שאיפות צנועות...). אחחחח.... העיקר שלא הייתי צריכה להתענות עד יום שישי. הפתיעו אותי יומיים קודם :)

חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט JoeCool ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22 בנובמבר 2006 ב 18:29 JoeCool  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 289

Wow Limor.

Great News!

Very impressive too.

BTW - how do you rank your choices of schools? Which do you want to go to most?

AZ

חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Limch ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22 בנובמבר 2006 ב 18:39 Limch  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

AZ

ראשית תודה :)

שנית לשאלתך, בדיוק מישהו שאל אותי את זה אתמול והתשובה היא שזה משתנה בערך בקצב שמזג האוויר משתנה בימים האחרונים... הגשתי ל-4 תוכניות שאני חושבת שאני מתאימה להן ושהן מתאימות לי. אני משתדלת לא להטריד את עצמי בזה עד שאני אגיע לשלב של התשובות הסופיות, כל דבר אחר יהיה התעסקות היפותטית למוח שלי שטרוד גם ככה בעשרים אלף דברים אחרים שהם יותר מיידיים מאשר ה-MBA. אז נחכה ונראה. בכל מקרה אני קצת אהיה בבעיה כי טאק ולונדון נותנים תשובות באמצע דצמבר והרווארד ואינסאד באמצע ינואר... 

מה איתך? יש סדרי עדיפויות?

חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט smiley ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22 בנובמבר 2006 ב 18:47 smiley  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 51

מזל טוב !!!

אין לי ספק שגם תתקבלי לכולם... בהצלחה !

חזרה לראש העמוד
 כתוב תגובה כתוב תגובה עמוד  123 63>
  שתף שיחה   

הרשאות פורום  הצג תפריט

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17