MBA Chances עמוד הביתHaas_business_school Booth_business_school Columbia_business_school Harvard_business_school INSEAD_business_school Kellogg_business_school London_business_school Sloan_business_school Stern_business_school Stanford_business_school Wharton_business_school
  הודעות חדשות הודעות חדשות הזנת RSS - אחוז מסיימים
  שאלות ותשובות שאלות ותשובות  חיפוש בפורום   הירשם הירשם  היכנס היכנס

אחוז מסיימים

כתוב תגובה כתוב תגובה
הודעה
  שיחה חיפוש שיחה חיפוש  אפשרויות שיחה אפשרויות שיחה
כותב
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט mickeyme ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו שיחה: אחוז מסיימים
    פורסם: 25 בדצמבר 2012 ב 17:06
mickeyme  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

מצב: לא מחובר
נקודות: 14
שלום לכולם,

מבחינתי ההחלטה ללכת לתואר שני במנהל עסקים מעבר לכך שהיא מרתקת, היא גם שקולה ומניחה שכתוצאה מכך אני אוכל להרוויח שכר יותר גבוה מאשר ללא התואר. שכר שיאפשר לי גם לפצות על עלות התואר וגם שכר יותר גבוה.
כיוון שכך חשוב לי לדעת האם יש הבדל בין מקומות הלימוד השונים לגבי אחוז מסיימים, מהי הסטטיסטיקה לגבי אחוז מסיימים.
אל תבינו אותי לא נכון, אינני מתכוון לזלזל בתואר או בלימודים, אך מאוד חשוב לי לדעת שלא קיים איזשהו בלתם בדרך לסיום התואר.

תודה רבה,
מיקי
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט djbenami ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25 בדצמבר 2012 ב 17:19 djbenami  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 17

To: mickeyme

היי מיקי
הרבה בתי ספר, בייחוד בטופ-10, מפרסמים את הסטטיסטיקות שלהם. בדרך כלל אחוזי ההעסקה מאוד גבוהים וכמו כן ההעלאה בשכר. אם תרצה פירוט רב לגבי כל תוכנית, בדרך כלל ניתן למצוא באתר התוכנית. לגבי השוואה בין התוכניות, בדרך כלל באתרי הדירוגים של התוכניות ניתן לראות זאת. למשל
http://rankings.ft.com/businessschoolrankings/global-mba-rankings-2012
בדף המקושר ניתן ללחוץ על Employement ולראות את אחוז ההעסקה לצד אחוז ההעלאה בשכר ועוד נתונים נוספים.
קיבלתי את הרושם שיש כאלו שבוחרים לא לעבוד, אז כדאי לקחת זאת בחשבון כשמסתכלים על האחוזים...

בהצלחה
דניאל

http://rankings.ft.com/businessschoolrankings/global-mba-rankings-2012
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט mickeyme ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25 בדצמבר 2012 ב 17:25 mickeyme  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

To: djbenami

היי דניאל,

תודה רבה על התשובה המהירה.
שאלה לגבי הסטטיסטיקות. האם יש גם פירוט מפורש לגבי אחוז אלו המסיימים את התכנית בהצלחה?

תודה
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט djbenami ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25 בדצמבר 2012 ב 17:36 djbenami  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 17

למען האמת, אין לי מושג. הרושם הוא שבתי הספר המובילים עושים עבודה טובה מאוד בלבחור מראש את המועמדים שיהיו מסוגלים לסיים את התואר בהצלחה. אלו שבכל זאת פורשים, לפעמים עושים זאת מסיבות כמו "הזדמנות של פעם בחיים"...

דניאל
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט Gilad D ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25 בדצמבר 2012 ב 18:04 Gilad D  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 1102

To: All, mickeyme

שלום מיקי,

לא זכור לי שראיתי בי"ס שממש מפרסם את אחוז המסיימים/נושרים בתוכנית ה-MBA שלו, אבל מבדיקה זריזה שעשיתי עולה כי אחוז הנושרים בתוכניות המובילות הוא נמוך מאוד, וברוב המקרים באמת מדובר בהזדמנות נדירה שצצה פתאום או משהו לא מתוכנן בחיי הסטודנט, ולא במשהו שקשור לתוכנית הלימודים כמו עומס או קושי אקדמי לא צפוי.

ממליץ לך לקרוא בהקשר זה את הכתבה הבאה (קצת ישנה...) בביזנסוויק:
http://www.businessweek.com/bschools/content/oct2009/bs20091026_894860.htm

בהצלחה!

חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט counsilliery ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24 בינואר 2013 ב 16:12 counsilliery  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 51

כולם מסיימים, כולם.

בכיתה שלי בטאק, היה אחד שלא סיים - כי הוא חתם בזינגה (לפני הירידה שלהם, כשעוד חשבו שהנה הדבר הבא בתעשייה) בין השנה הראשונה לשניה, וזהו. ואפילו הוא, ככל שידוע לי, יכול לחזור לטאק לשנה שניה אם הוא רוצה.
היה עוד אחד שמשום מה לא הופיע לטקס הסיכום, אבל אף אחד שאני מכיר לא יודע למה.
זהו.
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט mickeyme ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24 בינואר 2013 ב 18:43 mickeyme  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

To: counsilliery

ואתה בטוח שזה נכון לגבי כל שאר המוסדות גם כן?
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט counsilliery ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24 בינואר 2013 ב 21:24 counsilliery  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 51

אני לא בטוח בכלום אבל אני אהיה מאד מופתע אם זה יהיה שונה מהותית. ברגע שהתקבלת בעיקרון גם סיימת אלא אם כן תיתפס בבעיה מוסרית. כמה שנים לפניי מישהו הועף מטאק בגלל העתקה במבחן וגם זה שראה ולא הלשין הסתבך. זכור לי גם שקראתי על איזה מקרה בקלוג חמישה או יותר סטודנטים הועפו אחרי התפרעות מוגזמת כזאת או אחרת, אני לא זוכר באמת את הפרטים
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט infinity4 ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21 בפברואר 2013 ב 12:30 infinity4  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 8

To: All

בהקשר לדיון הזה קראתי איפשהו שלימודים בתוכנית בחו"ל יותר קלים מהלימודים בארץ (כשמנטרלים את נושא האנגלית...).
חזרה לראש העמוד
 אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   תודה (0) תודה(0)   ציטוט yoda ציטוט  כתוב תגובהתגובה קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10 בינואר 2014 ב 11:34 yoda  הצג תפריט
Guest Group
Guest Group

נקודות: 2

בעניין הזה, קיימת השערה שהתחילה בארה"ב "אינפלציית ציונים" בתקופת מלחמת וייטנאם, כי בחלק מהמקרים המשמעות של סילוק מהלימודים היתה גיוס לצבא, ומרצים לא רצו את זה על המצפון שלהם. יש כאלה שאומרים שהאינפלציה הזו נשארה עד היום. יכול להיות שזה המצב בחלק מהמוסדות/תכניות, אבל בפירוש לא בכולם.

מבחינה פרקטית, נראה לי שאוניברסיטאות מציבות דרישות קבלה גבוהות יותר כך שלכמה שיותר סטודנטים שמתחילים את הלימודים יהיה את הפוטנציאל גם לסיים אותם.

חזרה לראש העמוד
 כתוב תגובה כתוב תגובה
  שתף שיחה   

תגובה מהירה
שם:

הודעה:
   לא ניתן לעקוב אחר קישורים מהפורום הזה
 אפשר קודי פורום
קוד אבטחה:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code  Refresh רענן תמונה